Львов
заказ такси
работа в такси
Выбрать город ▼
Приглашаем к сотрудничеству таксопарки и автовладельцев. Возьмем авто в аренду для работы в такси с логистом.

Уклон в таксі робиться на якісну роботу

На початку 2016 року відбулися зміни в транспортній системі Києва, Одеси, Львова, Дніпра . Почав працювати електронний сервіс таксі Убер. Спочатку він стартував у США, а вже через кілька років набув популярності по всьому світу.

такси убер

Система дозволяє зареєструватися у якості співробітника та заробляти кошти. Робота таксі Убер в Україні характеризується певними особливостями, про які варто знати.

Що таке Убер?

Убер – це сервіс, який дає можливість таксистам працювати на себе та заробляти за це гроші. Водії отримують гонорар щотижня, обслуговуючи користувачів сайту замовлення таксі. Ця новітня технологія дозволяє значно спростити процес працевлаштування. Тепер можна самостійно складати робочий графік і працювати в зручний час.

Як стати водієм Убер?

Підключитися до програми може кожний бажаючий, який досяг повноліття. Для цього необхідно відповідати деяким вимогам:

  • мати дійсне посвідчення водія;
  • водійський стаж – не менше одного року;
  • власний або орендований автомобіль;
  • телефон на платформі Android чи iOS.

На сайті влаштування на роботу водіїв Таксі надається більш детальна інформація. Після реєстрації слід звернутись до офісу диспетчерської служби, щоб пройти тренінг та почати працювати.

На офіційному сайті Убер створюється особовий кабінет таксиста. Там вказано всі дані, які будуть відображатися у вікні оформлення замовлення послуги. Також необхідно залишити номер банківської карти, на яку щотижня нараховуватиметься заробітна плата.

За умовами можна працювати в будь-який зручний час. Немає начальника. Ніхто не складає графік роботи. Водій сам вирішує, коли йому виїжджати у рейс.

Як працює мобільний додаток?

Для початку роботи необхідно встановити на свій смартфон мобільний додаток Убер Таксі. Після цього водій заходить у свій особовий кабінет, якщо він пройшов перед цим реєстрацію.

Після входу в систему відображається інформація про окремого таксиста. Тут можна подивитись рейтинг, кількість виконаних замовлень, переглянути статистичні дані, а також дізнатись зароблену суму.

Додаток дозволяє автоматизувати процес роботи:

  • вихід на лінію дозволяє автоматично отримувати замовлення клієнтів, після чого обирається оптимальний маршрут по GPS-навігатору;
  • коли поїздку завершено, генерується сума до оплати, яка рахується в залежності від пройденого шляху;
  • гроші автоматично нараховуються на рахунок водія після виконання замовлення.

Висновки

таксі убер

Зараз програма Убер успішно працює у великих містах України: Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та деяких інших. Це гарна можливість для водія отримати роботу та заробляти гроші. Комісійні водія за кожне виконане замовлення становить приблизно 35%. І наостанок Отримай знижку в гривнях на першу поїздку з Uber! Просто використовуй код 0tiqyw при реєстрації в додатку. подробиці: https://www.uber.com/invite/0tiqyw Данна знижка діє по всій Україні, в т.ч. у місті Києві.